Beren Saat - Kenan Doğulu İlluminati Subliminal

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır ayrı düştük ve bu zaman dilimi içerisinde baktım ki blog sayfam google tarafından engellenmiş. Bende doğru yolda olduğumu bilerek her şeye rağmen hesabımı yeniledim ve sizler için tekrar açtım. Sonunda ölüm yok ya, olsa ne yazar dimi :D

Beren ve Kenan Servetine Servet Katmaya Devam Ediyor
Reklam filminden milyonlar kazanan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, Eylül'de gösterime girecek Hollywood animasyonu 'Minyonlar'ın seslendirmesi için stüdyoya girdi.
Türk insanına kötülüğü sevdirmeye çalışırken, aynı zamanda milyonları götürdüler...
Beren Saat, "Minyonlar" filmi için stüdyoya girdi ve tarihin ilk kadın süper kötüsü Scarlet Overkill'i seslendirdi.
Kenan Doğulu'nun üzerindeki Kuru Kafa tişörtü'nü gördünüzmü? Ne anlama geliyor bu Kuru Kafa.! buradan kısaca inceleyebilirsiniz.
Beren Saat, "Scarlet, tarihleri boyunca hep bir kötüye hizmet eden Minyonlar'ın yeni efendisi. Minyonlar kötülüğe hizmet etseler de son derece saf olduklarından herkes gibi bizi de çok eğlendiriyor. Sakarlar ama iyi niyetli ve sevimliler. Seslendirirken çok keyif aldım." dedi.

İşte Şeytanı temsil eden illuminati örgütünün simgesi Tek Göz..
Bu resimde ise Kenan Doğulu'nun, şarkısına çektiği bir klipten..
Sizce bunlar tesadüf mü? 
Tabiki hayır. 
İşte hangi gizli eller tarafından yapıldığının ve tesadüf olmadığının kanıtı burada.
Buda Şebnem Ferah'ın şarkısına çektiği bir klipten..
Kötülüğü, Türk insanına sevimli gösterme karşılığında ceplerini dolduruyorlar. Bir gençlik böyle tükeniyor..

4 yorum:

 1. bende uzun süredir bloggera giremedim engellendiğini bilmiyordum hayret bir şey doğrusu !
  ajda pekkanın son klibinde de kuru kafa tişörtü var, gerçi her kurukafa giyende bizim illucular mı anlamış değilim :)

  YanıtlaSil
 2. Dizi, Film, Klip vs. giyilen kıyafetler tabiki kişilerin istekleri dışında giyildiği için, iş senarist ve yönetmene kalıyor. Oynayan oyuncularda bu mesajlara ön ayak olmuş oluyor. Burada sorumlu bu işin içinde olan herkestir bence...

  YanıtlaSil
 3. Hosgeldiniz tekrardan. Farkettim ben sitede bir terslik oldugunu.mail atmak sormak istedim, siteye giremeyince onu da bulamadim. Neden kapAtirlar, bir sikayet su bu olunca mi bilemedim dogrusu. Gecmis olsun bir daha olmaz umarim.

  YanıtlaSil
 4. Hoş buldum teşekkürler. Kapatmalarının sebebini, siteye yoğun trafik olarak gösterdiler ama bence farklıdır. Blogger adminlerininde işine gelmiyor belkide.. Büyük oyunlar oynandığı için internette dönen her şeyi kontrol altında tutmak istiyorlar.

  Bu yöntemlerle kitleleri çok rahat kontrol ettikleri için, insanların uyanmasını istemiyorlar.

  Bu blogda yayınlanan çoğu resim internette farklı sitelerdede paylaşılıyor ve rahatsız ediyor bazı kesimleri. Bu blog kapanırsa yenisi zaten açarım, önemli olan herkes tarafından bu konunun bilinmesi. Böylelikle insanlar bilinçaltına yollanan bu mesajlara karşı savunmaya geçebilir.

  YanıtlaSil

Google hesabınız yoksa yorumlama biçimi olarak lütfen "ANONİM" şıkkını işaretleyin ve YAYINLA butonuna basın.